Projekt systemowy " Indywidualizacja nauczania uczniów klas I-III w gminie Grabów"

Projekt systemowy

"Indywidualizacja nauczania uczniów klas I-III w gminie Grabów"

jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego KAPITAŁ LUDZKI,

działanie 9.1

"Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty".

poddziałanie 9.1.2

"Wywównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych".

Głównym celem projektu jest wsparcie indywidualnego rozwoju uczniów/uczennic klas I-III czterech szkół podstawowych funkcjonujących w gminie Grabów poprzez eliminowanie zdiagnozowanych zaburzeń umiejętności szkolnych oraz rozwijanie zainteresowań dzieci szczególnie uzdolnionych, w okresie od 15.10.2012 r. -30.06.2013 r.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czwartek, 2019-03-21

Imieniny: Benedykta, Lubomiry