Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

ORGANIZACJA PRACY...

Na rok szkolny 2015/2016 dla grupy starszej oddziału przedszkolnego, dzieci 4 – letnich obowiązywać będzie box:

 „Tropiciele. Czterolatek” wydawnictwa WSiP,

 który zawiera:

- wyprawkę plastyczną,

- wyprawkę matematyczną,

- karty pracy cz. 1 i cz. 2

 

Artykuły

Zajęcia dodatkowe w roku szk. 2016/2017...

2016-09-20

Lista dzieci przedszkolnych zapisanych na zajęcia dodatkowe

PONIEDZIAŁEK

13.10 –   13.55

14.00-   14.45

Zajęcia   plastyczne

Zajęcia   opiekuńcze

p. Anna Witczak

p. Anna Witczak

1. Dominiak Norbert

1. Dominiak Norbert

2. Grabski Bartosz

2. Grabski Bartosz

3. Grzyb Michalina

3. Grzyb Michalina

4. Karpierz Karolina

4. Karpierz Karolina

5. Krysiak Aleksandra

5. Osowska Alicja

6. Osowska Alicja

6. Pietrzak Daria

7. Pietrzak Daria

7. Pietrzak Wiktor

8. Pietrzak Wiktor

8. Andrysiak Wiktor

9. Soliński Antoni

9. Biskupski Szymon

10. Andrysiak Wiktor

10. Czubiński Filip

11. Biskupski Szymon

11. Drzewakowski Jakub

12. Czubiński Filip

12. Góra Adam

13. Drzewakowski Jakub

13. Kaczmarek Piotr

14. Góra Adam

14. Modlińska Michalina

15. Kaczmarek Piotr

15. Modlińska Patrycja

16. Modlińska Michalina

16. Nikodemski Piotr

17. Modlińska Patrycja

17. Tomczak Szymon

18. Nikodemski Piotr

18. Tracz Marcel

19. Tomczak Szymon

19. Zieliński Julian

20. Tracz Marcel

 

21. Wasiak Adam

 

22. Wojciechowski Maksymilian

 

23. Zieliński Julian

 

WTOREK

13.10 –   13.55

14.00-   14.45

Zajęcia   społeczne

Zajęcia   opiekuńcze

p. Magdalena Sobczyńska

p. Magdalena Sobczyńska

1. Dominiak Norbert

1. Dominiak Norbert

2. Grabski Bartosz

2. Grabski Bartosz

3. Grzyb Michalina

3. Grzyb Michalina

4. Karpierz Karolina

4. Karpierz Karolina

5. Krysiak Aleksandra

5. Krysiak Aleksandra

6. Osowska Alicja

6. Osowska Alicja

7. Pietrzak Daria

7. Pietrzak Daria

8. Pietrzak Wiktor

8. Pietrzak Wiktor

9. Andrysiak Wiktor

9. Andrysiak Wiktor

10. Biskupski Szymon

10. Biskupski Szymon

11. Czubiński Filip

11. Czubiński Filip

12. Drzewakowski Jakub

12. Drzewakowski Jakub

13. Góra Adam

13. Góra Adam

14. Kaczmarek Piotr

14. Kaczmarek Piotr

15. Modlińska Michalina

15. Modlińska Michalina

16. Modlińska Patrycja

16. Modlińska Patrycja

17. Nikodemski Piotr

17. Nikodemski Piotr

18. Tomczak Szymon

18. Tomczak Szymon

19. Tracz Marcel

19. Tracz Marcel

20. Wojciechowski Maksymilian

20. Zieliński Julian

21. Zieliński Julian

 

 ŚRODA

13.10 –   13.55

14.00-   14.45

Zajęcia   opiekuńcze

Zajęcia opiekuńcze

p. Kinga Czarnocińska

p. Natalia Pawlak 

1. Dominiak Norbert

1. Dominiak Norbert

2. Grabski Bartosz

2. Grabski Bartosz

3. Grzyb Michalina

3. Grzyb Michalina

4. Karpierz Karolina

4. Karpierz Karolina

5. Krysiak Aleksandra

5. Krysiak Aleksandra

6. Osowska Alicja

6. Osowska Alicja

7. Pietrzak Daria

7. Pietrzak Daria

8. Pietrzak Wiktor

8. Pietrzak Wiktor

9. Andrysiak Wiktor

9. Andrysiak Wiktor

10. Biskupski Szymon

10. Biskupski Szymon

11. Czubiński Filip

11. Czubiński Filip

12. Drzewakowski Jakub

12. Drzewakowski Jakub

13. Góra Adam

13. Góra Adam

14. Kaczmarek Piotr

14. Kaczmarek Piotr

15. Krzyżanowski Igor

15. Krzyżanowski Igor

16. Modlińska Michalina

16. Modlińska Michalina

17. Modlińska Patrycja

17. Modlińska Patrycja

18. Nikodemski Piotr

18. Nikodemski Piotr

19. Smakowska Julia

19. Smakowska Julia

20. Tomczak Szymon

20. Tomczak Szymon

21. Tracz Marcel

21. Tracz Marcel

22. Zieliński Julian

22. Zieliński Julian

 CZWARTEK

13.10 –   13.55

 

14.00-   14.45

Zajęcia z   rytmiki

Zajęcia   opiekuńcze

p. Michał Nowakowski

p. Anna Witczak 

1. Andrukiewicz Wiktoria

1. Dominiak Norbert

2. Dominiak Norbert

2. Grabski Bartosz

3. Grabski Bartosz

3. Grzyb Michalina

4. Grzyb Michalina

4. Osowska Alicja

5. Krysiak Aleksandra

5. Pietrzak Daria

6. Osowska Alicja

6. Pietrzak Wiktor

7. Pietrzak Daria

7. Andrysiak Wiktor

8. Soliński Antoni

8. Biskupski Szymon

9.    Andrysiak Wiktor

9. Czubiński Filip

10. Biskupski Szymon

10. Drzewakowski Jakub

11. Czubiński Filip

11. Góra Adam

12. Drzewakowski Jakub

12. Kaczmarek Piotr

13. Góra Adam

13. Modlińska Michalina

14. Kaczmarek Piotr

14. Modlińska Patrycja

15. Modlińska Michalina

15. Nikodemski Piotr

16. Modlińska Patrycja

16. Sobczyńska Julia

17. Nikodemski Piotr

17. Tomczak Szymon

18. Sobczyńska Julia

18. Tracz Marcel

19. Tomczak Szymon

19. Zieliński Julian

20. Tracz Marcel

 

21. Wojciechowski Maksymilian

 

22. Zieliński Julian

 

PIĄTEK

13.10 – 13.55

Język angielski

p.   Katarzyna Niedomagała

1. Andrukiewicz Wiktoria

2. Dominiak Norbert

3. Grabski Bartosz

4. Grzyb Michalina

5. Karpierz Karolina

6. Krysiak Aleksandra

7. Osowska Alicja

8. Pietrzak Daria

9. Pietrzak Wiktor

10. Soliński Antoni

11. Andrysiak Wiktor

12. Biskupski Szymon

13. Czubiński Filip

14. Drzewakowski Jakub

15. Góra Adam

16. Kaczmarek Piotr

17. Krzyżanowski Igor

18. Modlińska Michalina

19. Modlińska Patrycja

20. Nikodemski Piotr

21. Smakowska Julia

22. Sobczyńska Julia

23. Tomczak Szymon

24. Wasiak Adam

25. Zieliński Julian

 

Czytaj więcej o: Zajęcia dodatkowe w roku szk. 2016/2017...

Niedziela, 2018-10-21

Imieniny: Celiny, Hilarego
  • Odwiedziny: 1010298
  • Do końca roku: 71 dni
  • Do wakacji: 243 dni
  • Grabów
  • 11°C
  • lekkie zachmurzenie
  • Wiatr: 3.1m/s NW
  • Ciśnienie: 1028 hPa
  • Wilgotność: 62%
  • Wschód słońca: 07:20
  • Zachód słońca: 17:35
  • Źródło: OpenWeatherMap

Jakie zajęcia pozalekcyjne powinny funkcjonować w naszej szkole?