PROGRAMY

NASZA SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMACH:

Program ,,Owoce i warzywa w szkole''  ma na celu ukszta łtowanie wśród dzieci trwałego nawyku spożywania owoców i warzyw poprzez udostępnianie warzyw i owocó oraz specjalne działania edukacyjne promujące zdrową dietę oraz styl życia.

,,TRZYMAJ FORMĘ''

'

Celem programu jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialnośc indywidualną oraz wolny wybór jednostki.

,, LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI''

Laboratoria Przyszłości to program skierowany do uczniów szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkól artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach programuszkoły otrzymuj,ą wsparcie finansowe  na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.