DYŻURNI W STOŁÓWCE SZKOLNEJ I SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ

Świetlica szkolna pełni również funkcję stołówki szkolnej. Podczas przerw obiadowych w stołówce dyżury pełnią dyżurni – wolontariusze oraz kierownik świetlicy p. Barbara Zwolińska i p. Michał Nowakowski.  Ze stołówki korzystają uczniowie szkoły podstawowej.  Stołówka szkolna przygotowuje również obiady dla szkół podstawowych gminy Grabów – Chorki, Sobótka oraz Kadzidłowa. Obiady dla tych szkół dostarczane są specjalnie do tego przystosowanym samochodem. Od listopada 2015 roku kuchnia szkolna zaopatruje w posiłki obiadowe również WIGOR - Ośrodek Dziennego Pobytu dla osób starszych.

Z powodu  dużej liczby uczniów korzystających z posiłków w stołówce obiady wydawane sa podczas trzech przerw obiadowych:

- 10.45 - 11.00    dla uczniów klas I-III

- 11.45 - 12.00   dla uczniów klas IV - V