Budżet obywatelski dla województwa łódzkiego.

--- Treść przekazanej wiadomości ---

Temat: Budżet obywatelski dla województwa łódzkiego
Data: Sat, 13 Oct 2018 21:43:13 +0200
Nadawca: Anita Sowińska <anitas2468@gmail.com>
Adresat: Anita Sowińska <anitas2468@gmail.com>

Dzień dobry,

Zwracam się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie wśród dzieci i młodzieży informacji o możliwości wzięcia udziału w głosowaniu nad budżetem obywatelskim w województwie łódzkim. W głosowaniu mogą brać udział osoby niepełnoletnie (przy zgodzie rodziców lub opiekunów prawnych), co może być bardzo dobrą formą edukacji postawy społecznej młodych obywateli J

Równocześnie zwracam się również z prośbą o poparcie projektu wojewódzkiego nr 014 „To nie odpady – to cenne surowce!”. Tematem projektu jest edukacja ekologiczna dotycząca segregacji odpadów, z którą chciałabym dotrzeć do ok. 1/3 mieszkańców w województwie łódzkim, zwłaszcza do gmin wiejskich oraz małych miast. W zadaniach projektu przewidziane jest m.in. przygotowanie filmu rysunkowego oraz broszur edukacyjnych wykonanych w 100% z recyklingu.

Więcej informacji o projekcie mogą Państwo znaleźć na stronie https://www.facebook.com/WIELOKROTNIE/ oraz na załączonym plakacie. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby zechcieli Państwo powiesić go na tablicy ogłoszeń w Państwa placówce.

Głosowanie internetowe trwa do końca października na stronie www.bo.lodzkie.pl

W razie jakichkolwiek pytań bardzo proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

Anita Sowińska