Gminny Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej...

W dniu 07 marca 2018r. o godz. 10:00 w auli Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Grabowie odbył się Gminny Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej -  pod hasłem „Młodzież zapobiega Pożarom”.

Finalistami Turnieju  zostali:

Grupa młodsza:

1 miejsce – Mateusz Jagielski – klasa VIa – SP w Grabowie,

2 miejsce – Zuzanna Subocz – klasa VI – SP Chorki.

Grupa starsza:

1 miejsce – Aleksandra Strzelecka - klasa VII SP w Grabowie,

2 miejsce – Krzysztof Pionko – klasa IIIA – oddział gimnazjum w SP w Grabowie.

Przewodniczącym Jury był pan Antoni Zdzisław Maciejewski - Prezes  Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP  RP w Grabowie. Członkami Jury byli druhowie: Komendant Gminny OSP  RP w Grabowie - pan Paweł Łaziński, Prezes Zarządu OSP  RP w Grabowie - pan Zbigniew Sobczyński, Naczelnik OSP w Grabowie -  pan Piotr Mądry, sekretarzem tegorocznego Turnieju była pani Martyna Gromińska, - referent Urzędu Gminy w Grabowie do spraw bezpieczeństwa.

W Gminnym Ogólnopolskim Turnieju Pożarniczym wzięły udział trzyosobowe drużyny-  które zwyciężyły eliminacje szkolne – z czterech szkół podstawowych klas I-VI . Jednoosobowi przedstawiciele klas VII, również czterech szkół podstawowych oraz dwóch przedstawicieli oddziałów gimnazjalnych.

Turniej miał na celu wytypować w grupie młodszej 2 uczniów i w grupie starszej 2 uczniów, którzy uzyskując najlepsze wyniki w Turnieju Gminnym będą reprezentować Gminę Grabów na powiatowym szczeblu Turnieju, który odbędzie się w PSP w Łęczycy.

Opiekunom drużyn: pani Beacie Komorowskiej, pani Wandzie Mielczarek, panu Arturowi Niewiadomskiemu, pani Edycie Pawłowskiej oraz panu Dariuszowi Wybrańskiemu  dziękujemy za przygotowanie uczniów do tegorocznego Turnieju.

Finalistom Gminnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie powiatowym.