Powiatowy Konkurs Fotograficzny i Plastyczny...

Prace naszych uczniów z klasy IVa zostały  wyróżnione w Powiatowym Konkursie Fotograficznym MOJA MAŁA OJCZYZNA - MALOWNICZE KRAJOBRAZY ZIEMI ŁĘCZYCKIEJ. Gratulujemy Amelce Szymczak, Weronice Wawrzyniak i Marcelowi Heftowiczowi. Natomiast Jankowi Sołtysiewiczowi należą się gratulacje za wyróżnioną pracę plastyczną w której zawarł „HASŁO PROMUJĄCE CZYTANIE LUB BIBLIOTEKĘ.

Rozstrzygnięcie tych konkursów i wręczenie nagród nastąpiło 30 listopada br. w budynku Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy. Do konkursu wpłynęło 120 prac plastycznych i graficznych, w tym 9 prac wykonanych podczas warsztatów grafiki komputerowej oraz 146 fotografii. Prace oceniano w czterech kategoriach wiekowych.
Uczniów wspierała p. Joanna Heftowicz.