I Gminny Konkurs MASTER OF ENGLISH...

8 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Grabowie odbył się I Gminny Konkurs Master of English dla uczniów klas IV-VI ze szkół z terenu gminy Grabów. W konkursie wzięło udział 11 uczestników: troje reprezentantów Szkoły Podstawowej w Starej Sobótce, troje ze Szkoły Podstawowej w Chorkach oraz pięcioro uczniów naszej szkoły. Konkurs miał formę testu sprawdzającego znajomość słownictwa i funkcji językowych, czytania ze zrozumieniem oraz  wykorzystywania wiedzy w praktyce na każdym poziomie.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Krzysztof Kaftan –SP Grabów

II miejsce – Wiktor Drozdowski –SP Stara Sobótka

III- Iga Majdajska – SP Chorki

I miejsce – Maria Ludwiczak –SP Grabów

II miejsce –Mateusz Jagielski – SP Grabów

III miejsce – Zuzanna Subocz- SP Chorki

I miejsce – Aleksandra Strzelecka –SP Grabów

II miejsce – Patryk Misiak- SP Stara Sobótka

III miejsce – Dominik Bauer – SP Stara Sobótka

Nagrody ufundowały wydawnictwo Pearson, Macmillan, PWN oraz Qster Computers. Konkurs zorganizowany został przez p. Katarzynę Niedomagała- nauczyciela j. angielskiego w Szkole Podstawowej w Grabowie. W jury zasiadała także p. Malwina Topolska oraz p. Artur Niewiadomski.