"Kolory jesieni"- konkurs plastyczny klas I-III...

Dnia 20 października 2016r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla klas I-III pt.  ,,Kolory jesieni”. Na konkurs wpłynęły 24 prace.  Zostały wykonane dowolną techniką plastyczną. Konkurs miał na celu pobudzenie wrażliwości na piękno jesiennych kolorów oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci. Jury w składzie: p. Natalia Pawlak i p. Kinga Czarnocińska przyznało następujące miejsca:

klasa I

I miejsce- Ksawery Kamiński

klasa IIa

I miejsce- Karolina Pajor

II miejsce- Natalia Turkiewicz

III miejsce- Maja Olczak

klasa IIb

I miejsce- Maria Szulc

II miejsce- Kacper Łopaciński

III miejsce- Kacper Łukomski

klasa IIIa

I miejsce- Mariusz Pachliński

II miejsce- Weronika Wawrzyniak

III miejsce- Krzysztof Głowacki

klasa IIIb

I miejsce- Maria Birecka

II miejsce- Małgorzata Gruszczyńska

III miejsce- Adam Zalewski

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia. Są to: Alicja Sowińska, Oliwia Michałowska, Bartosz Wichrzyński, Mateusz Cieślak, Julia Jabłońska, Jan Sołtysiewicz, Wiktoria Wypych, Amelia Szymczak, Bartosz Drzewakowski, Kacper Osiński, Klaudia Gąsowska.

Wszystkie prace były piękne. Każda inna. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie podarunki.

Organizator konkursu- p.Małgorzata Kaźmierczak