"Śpiąca Królewna" w Łęczycy...

19 kwietnia 2016 pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów klas 0-III pod opieką wychowawców: p. Z. Pionko, p. M. Popławskiej, p. A. Witczak, p. M. Sobczyńskiej, p. J. Walczykowskiej, p. I. Niespodziańskiej oglądała spektakl muzyczny pt. "Śpiąca Królewna", który w Łęczycy wystawiał Wrocławski Teatr Muzyczny T-art

Interpretacja baśni Charlesa Perraulta przeniosła nas w świat czarownic, mrocznych zaklęć, dobrych wróżek, królewien i książąt. Jedna z najpiękniejszych historii o miłości, ubrana w baśniową muzykę i magiczną scenerię przypomniała nam wszystkim najcudowniejsze chwile z dzieciństwa.  Bardzo szkoda, że pogoda była mało wiosenna, bo spacer po Łęczycy byłby przyjemniejszy. Odwiedziliśmy również starówkę, dziedziniec zamku i najbardziej popularne łęczyckie cukiernie.