Warszawa - "MALI ŚWIATOWCY"...

4 marca 2016 roku dyrekcja naszej szkoły zorganizowała nam wycieczkę do Warszawy. O godz. 10.00 uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wsiedli do autobusu i ruszyliśmy w drogę. Gdy dojechaliśmy do Warszawy, a było trochę wolnego czasu nasze panie zabrały nas do centrum handlowego Złote Tarasy. Widzieliśmy dużo sklepów, ale niestety byliśmy zbyt krótko. Potem pojechaliśmy  do TVP na nagranie programu pt. ”Mali Światowcy”.

Podczas oglądania wszyscy byli zadowoleni mimo, że było bardzo ciasno. Prowadząca- pani Beata Chmielowska-Olech i była bardzo miła. W programie był gość specjalny  Rafał Ziemkiewicz i sześcioro dzieci z różnych krajów. Dzieci z tego programu wypowiadały się bardzo mądrze. Tematem rozmów była robotyka, i był tam też robot, który nazywał się Robuś. Gdy nagranie się skończyło wszyscy robili sobie zdjęcia z prowadzącą program  i gościem specjalnym. Potem poszliśmy się ubrać i ruszyliśmy w stronę powrotną, a po drodze wstąpiliśmy do McDonalda,  bo wszyscy byli bardzo głodni. Gdy dojechaliśmy do Grabowa rodzice na nas już czekali. Z wycieczki każde dziecko było zadowolone i chętnie jeszcze raz byśmy pojechali na taką wycieczkę.

Notatkę przygotowała uczennica klasy V.