Historia miłości babci i dziadka.

Tegoroczne świętowanie Dnia Babci i Dziadka odbyło się pod hasłem "Historia miłości babci i dziadka".

Uczniowie klas I-III i przedszkolaki grup 3,4,5,6-latków, wcielający się w role seniorów w krótkich scenkach przy stolikach kawiarnianych, w piosence inscenizowanej oraz w tańcu na naszej szkolnej scenie przedstawili w skrócie całe ich życie pełne wspomnień i miłości. Po wzruszającej akademii i poczęstunku dziadkowie i babcie z ukochanymi wnuczętami udadali sie na rodzinną sesję fotograficzną, którą zorganizowała p. Maria Sadowska, p. Anna Wasiak.

Oprawa plastyczna i scenografia oraz przygotowanie uroczystości;

- wychowawczynie klas I-III -  p. Wanda Mielczarek, p. Magdalena Sobczyńska, p. Jadwiga Walczykowska,
- wychowawczynie grup przedszkolnych 3,4-latków, 4-5-latków oraz 6-latków - p. Natalia Niedomagała, p. Barbara Zwolińska, p. Anna Witczak.

Oprawa muzyczna - p. Michał Nowakowski

Autor: Barbara Zwolińska