Dzień Pluszowego Misia.

Dzień Pluszowego Misia to szczególne święto w życiu przedszkolaka. Puszysty pluszak mały czy duży od zawsze towarzyszy każdemu dziecku. 25 listopada obchodzi więc swoje święto. Tego dnia przypominamy historię powstania najukochańszej zabawki wszystkich milusińskich. Przedszkolaki z grupy 4,5-latków w atmosferze zabaw z misiem spędziły cały dzień (poniedziałek 27 listopada).

Zaczęliśmy od porannych ćwiczeń i tańca.  Potem oglądaliśmy bajkę edukacyjną pt. „Dzień pluszowego Misia" .  Nastepnie dzieci w trzyosobowych grupkach wykonały pracę plastyczną "Nasz miś", ukladały mini puzzle "Składany mis" samodzielnie je wycinając. Zabawa z kodowaniem  "Ubieramy misia"to kolejna aktywność tego dnia. Na zakończenie dnia dzieci oglądały bajkę  "Nowe przygody Kubusia Puchatka".

Autor: Barbara Zwolińska