ZOO BORYSEW

W dniu 17 czerwca uczniowie oddziału przedszkolnego 6-latków oraz klas pierwszej i drugiej b, wraz z wychowawcami i Panią pedagog wybrali się na wycieczkę do zoo w Borysewie.
Pierwszym punktem programu naszej wycieczki była lekcja przyrody prowadzona przez pracownika tego ogrodu zoologicznego. Dzieci miały okazję poznać bliżej niektóre zwierzęta, ich zwyczaje i zachowania, a nawet niektóre pogłaskać i potrzymać na rękach. Było, to bardzo atrakcyjne i ciekawe doświadczenie.
Potem był czas na zwiedzanie zoo i podziwianie zwierząt. Ponieważ upał był dość uciążliwy, był też czas na lody i chłodzące napoje. Kolejna atrakcją było dla nas oglądanie karmienia i tresury foki oraz pelikanów. Na koniec dzieci zakupiły pamiątki w postaci pluszowych zwierzątek i ok. godziny 14stej szczęśliwie wróciliśmy do Grabowa.