KONKURS FOTOGRAFICZNY - MATEMATYKA W OBIEKTYWIE

Nauczyciel matematyki i nauczyciel bibliotekarz zaprosili uczniów klas IV - VIII Szkoły Podstawowej w Grabowie do udziału w konkursie fotograficznym „MATEMATYKA W OBIEKTYWIE”.

Celem konkursu było wspomaganie edukacji matematycznej, myślenia matematycznego oraz popularyzacji wiedzy i kultury matematycznej. Idea konkursu polegała na połączeniu obrazu z autorską informacją o nim. Nadanie fotografii nazwy związanej z pojęciami matematycznymi nadało pracy sens poznawczy. Swoje prace do konkursu zgłosili: Julia Król klasa VIIIa, Julia Kowalska klasa VIIIa, Marcel Heftowicz klasa VI oraz Krzysztof Kaftan klasa VII. Biorący udział w konkursie zostaną nagrodzeni, a upominki zostaną wręczone podczas najbliższej uroczystości szkolnej. GRATULUJEMY!

Organizatorzy: Renata Borowska (nauczyciel matematyki), Aneta Pionko (nauczyciel bibliotekarz), mają nadzieję iż ekspozycja prac wyżej wymienionych uczniów zachęci ich koleżanki i kolegów do udziału w kolejnej edycji konkursu „MATEMATYKA W OBIEKTYWIE”.