Powiatowy Konkurs Fotograficzny

Miło nam poinformować o tym, że dwóch uczniów klasy Vb - Mateusz Modliński i Kacper Łukomski - zostało wyróżnionych w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Pocztówka z Powiatu Łęczyckiego" organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę w Łęczycy

Zadaniem uczestników było wykonanie 1 lub 2 zdjęć ukazujących piękno Ziemi Łęczyckiej i jej atrakcji turystycznych, krajobrazowych i folklorystycznych oraz napisanie krótkiego opisu obiektów przedstawionych na zdjęciach.

Na konkurs wpłynęło około 200 zdjęć! Spośród nagrodzonych zdjęć wybrano 14, które zostały umieszczone w kalendarzu na rok 2020 wydrukowanego w ramach projektu "Podróże po literaturze". Autorem jednego z tych zdjęć jest właśnie Mateusz!

Gratulujemy wyróżnienia naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Joanna Heftowicz