Koncert na dwie trąbki

W piątek, 03 listopada 2017r. po raz pierwszy w nasze szkole odbyła się audycja muzyczna pt. „Koncert na dwie trąbki”. Spotkanie to poprowadził p. Feliks Chołys, który w towarzystwie swych gości zaprezentował naszym uczniom wygląd oraz sposób gry na dętym instrumencie muzycznym jakim jest TRĄBKA.

Uczniowie mogli wysłuchać utworów granych na tym instrumencie w wykonaniu p. Pawła Samokhina. Podczas występu młodzi widzowie brali żywy udział: z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyli w zagadkach muzycznych, odpowiadali na pytania dotyczące trąbki, a nawet mogli sami spróbować wydobyć z niej dźwięk. Młoda publiczność nie szczędziła również braw po występie co świadczyło o tym, że tego typu żywa lekcja muzyki podobała się naszym dzieciom.