CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY...

Dnia 20 maja 2014 roku w Witoni odbyły się Powiatowe Zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym. W zawodach brało udział 5 szkół z powiatu łęczyckiego: z Witoni, Łęczycy – S.P. –  3 i 4, Topoli Królewskiej oraz z Grabowa. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Drużyna dziewcząt: ( 772 pkt.)

- Grabska Aleksandra – klasa VI

- Borowska Agnieszka – klasa VI

- Augustyniak Weronika – klasa VI

- Wronkowska Karolina – klasa VI

- Lankiewicz Wiktoria – klasa V

Drużyna chłopców: ( 725 pkt.)

- Bauer Hubert – klasa VI

- Olczak Patryk – klasa VI

- Szewczyk Łukasz – klasa VI

- Pionko Łukasz – klasa VI

- Pionko Krzysztof – klasa V

- Jaśkiewicz Adam – klasa V

Uczniowie startowali w 4 konkurencjach lekkoatletycznych ( bieg krótki – 60m, bieg długi – 600m-dziewczynki i 1000m chłopcy, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową) i 5 najlepszych osób  punktowało na rzecz całej drużyny .

Nasza szkoła zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęła II miejsce.

W grupie dziewcząt wyprzedziła nas SP-4 z Łęczycy, a w grupie chłopców  - SP-3 z Łęczycy.

Ponadto Aleksandra Grabska zajęła I miejsce w biegu długim z wynikiem :2,10 i została brązową medalistką całych mistrzostw z wynikiem : 211 pkt.