,, Trzecia Misja Społecznej Akademii Nauk"

W dniach 13-17 września 2021 r. 13 -osobowa grupa uczniów z kl. 7a, 7b oraz 8 pod opieką p. K. Niedomagała wzięła udział w obozie naukowym zorganizowanym przez Społeczną Akademię Nauk. Wyjazd ten był zwieńczeniem i podsumowaniem projektu edukacyjnego ,, Trzecia Misja Społecznej Akademii Nauk". Obóz odbywał się w malowniczych okolicznościach natury. Leśne klimaty Sportowa Osada Burzenin były nie lada atrakcją dla wszystkich uczestników a połączenie nauki ze sportem i rekreacją okazją do nowych wyzwań i przygód. Nasi uczniowie aktywnie brali udział we wszystkich zajęciach: doskonalili swoje umiejętności z zakresu programowania i robotyki, rozwijali pasje sportowe a także zawierali nowe przyjaźnie pracując w grupach z uczniami ze szkół z Łodzi i Pabianic. To był niesamowity czas !

Autor: Katarzyna Niedomagała