Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Dzisiaj w oddziale przedszkolnym 3-4 latków obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Już od samego rana w naszej grupie panowała wesoła atmosfera. Bawiliśmy się przy największych przebojach dla dzieci, braliśmy udział w zabawach integracyjnych. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia każdy przedszkolak otrzymał medal Super Przedszkolaka. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzę wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta