Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Z tej okazji Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Grabowie organizuje „Zdalne kolędowanie” - Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek ojczystych i obcojęzycznych.

Mariusz Jagielski

Regulamin konkursu:
1. Konkurs jest organizowany przez Szkołę Podstawową im. Jana Kochanowskiego w Grabowie.
2. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń naszej szkoły , bez ograniczeń wiekowych, a także grupy i zespoły.
3. Celem konkursu jest propagowanie kultywowania tradycji śpiewania kolęd i pastorałek.
4. Aby przystąpić do konkursu, autorzy powinni przygotować nagranie utworu – pastorałki lub kolędy, która jest mało popularna lub (najlepiej) jeszcze nigdzie nie była prezentowana (konkursy, przeglądy, nagrania itp.) Nagranie nie powinno być dłuższe niż 3 min. i być zapisane w formacie mp3.
5. Pastorałkę lub kolędę (nie dłuższą niż 3 min., nagraną w formacie mp3) należy przesłać na adres: spgrabow@wp.pl do 11 grudnia 2020 r. w tytule wiadomości wpisując „pastorałka” lub „kolęda”, a w treści wiadomości, kolejno co następuje:
a. Tytuł pastorałki/kolędy:……………..
b. Nazwisko i imię wykonawcy (lub nazwiska i imiona):……………………………………..
7. Każdy uczestnik konkursu, indywidualny lub grupowy, może nadesłać jeden utwór: pastorałkę lub kolędę.
9. Pierwszą nagrodą jest ” Bursztynowy Mikrofon” Szkolnego Radia „Janek”
a także ogłoszenie wyróżnionych zwycięskich pastorałek i kolęd oraz nazwisk autorów na profilu facebook szkoły i stronie internetowej ( oraz słodkie upominki…)
10. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zachowania nadesłanych prac.
11. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: spgrabow@wp.pl lub telefonicznie: 63 27-34- 242 . Organizator konkursu Pan Mariusz Jagielski.