Hymn to wielki symbol naszej niepodległości, wielki symbol naszej państwowości, naszej narodowości.

Hymn to wielki symbol naszej niepodległości, wielki symbol naszej państwowości, naszej narodowości.

Po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Grabowie przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”, którą zainicjowało Ministerstwo Edukacji Narodowej w dniu 10 listopada 2020 roku o godz. 11:11.

Uczniowie klas starszych wraz z nauczycielami odśpiewali hymn, łącząc się ze sobą za pomocą różnego rodzaju komunikatorów. Młodsi uczniowie klas I-III wykorzystali nagrania i zdjęcia prób, by razem z całą społecznością uczniowską brać czynny udział w akcji.

Być Polakiem to brzmi dumnie, gdy widzi się takie zaangażowanie najmłodszych, pokonujących bariery technologii informatycznej i swoje własne, którzy tak chętnie biorą udział w akcji śpiewania hymnu narodowego.

Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przystąpili do akcji wspólnego śpiewania hymnu składam serdeczne podziękowania.

Zapraszamy do obejrzenia filmu .