Dzień Dziecka w Uniejowie...

28 maja 2018r. 60-osobowa grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką pań: p. K. Gaj, p. W. Mielczarek p. E.Szczech i p. T. Domańskiej wzięła udział w wojewódzkich obchodach Dnia Dziecka w Uniejowie.

Dzieci korzystały z dmuchanych atrakcji ustawionych na murawie kompleksu boisk, strefy animacji, pokazów kulinarnych w wykonaniu młodych mistrzów kuchni, koncertów, cennych prelekcji, natomiast drużyny piłkarskie rozgrywały turniej na sąsiednim boisku trawiastym. Oprócz czasu zorganizowanego na terenie stadionu, dzieci korzystały także z darmowych wejść do kompleksu termalno-basenowego „Termy Uniejów

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Innowatorów Wsi. Wydarzenie  to zostało zrealizowane w ramach zadania pt.: „Dieta drobiowa zawsze zdrowa”.  Zadanie zostało sfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.