Wycieczka do KOŁACINKA...

Dnia 10 maja 2018r. dzieci z kl.,,O” uczestniczyły w wycieczce do Parku Jurajsko- Botanicznego w Kołacinku. Celem wycieczki było zobaczenie naturalnej wielkości figur dinozaurów wkomponowanych w pięknie ukształtowany teren.

W trakcie wizyty w muzeum dzieci obejrzały wystawę geologiczno- paleontologiczną. Zobaczyły autentyczne skamieniałości sprzed wielu milionów lat. Kolejną atrakcją okazał się plac zabaw, na którym można było samodzielnie odkopywać szczątki dinozaurów oraz świetnie bawić się. Dzieci korzystały także z miejsca do zabawy w dużym namiocie. Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń. Kierownikiem wycieczki była p.Małgorzata Kaźmierczak, a opiekę sprawowały: p.Anna Wasiak i p.Ilona Niespodziańska. W wycieczce wzięli udział rodzice, którzy pomagali w opiece nad dziećmi.