FASHION DEBIUT-2017

W piątek, 17 marca 2017 r. w Sali Centrum Promocji Mody Łódzkiej ASP odbyła się kolejna edycja konkursu FASHION DEBIUT 2017.

W tym roku motywem przewodnim pokazu oraz inspiracją zaprojektowanych kreacji była „ZIEMIA”. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta, występowali w roli modeli i projektantów. Do udziału w konkursie zgłosiło się aż ponad 150 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy zaprezentowali swoje stroje na profesjonalnym wybiegu.

Z naszej szkoły wzięły udział:

- Julia Król – projektantka i Natalia Jurczyńska - modelka

- Magdalena Bajerska - projektantka i modelka

- Aleksandra Strzelecka- projektantka i Oliwia Pabin - modelka

- Olimpia Krzyżanowska - projektantka i modelka

Ze wszystkich projektów profesjonalne jury wybrało najlepszych, wśród których znaleźli się również uczniowie naszego gimnazjum, zdobywając dwa pierwsze miejsca i dwa wyróżnienia. Szczegóły -> tutaj

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy !!!

Nad całością przygotowań i występów czuwały panie: A. Kacprzak, B. Zwolińska, E. Szczech oraz A. Wasiak.