GMINNY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ...

14 marca 2017r. odbył się w naszej szkole Turniej Pożarniczy, w którym wzięli udział przedstawiciele wszystkich szkół z Gminy Grabów. Po wypełnieniu zadań testowych, każdy spotkał się indywidualnie z komisją utworzoną ze strażackich osobistości naszego terenu oraz przedstawicieli Urzędu Gminy Grabów, którzy na pożarnictwie znają się najlepiej. Po pisemnej i ustnej części turnieju okazało się, że najwyższe wyniki uzyskały przedstawicielki Szkoły Podstawowej im. J. Kochanowskiego w Grabowie. Dziewczynki z VI klasy w ten oto sposób podzieliły się miejscami:

• I MIEJSCE - Olka STRZELECKA
  • II MIEJSCE - Natalka KIEJNICH
  • III MIEJSCE - Weronika NOWAK

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, natomiast OLI i NATALCE życzymy powtórzenia sukcesu na POWIATOWYM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ.