Jasełka w ZERÓWCE...

Tradycją naszej szkoły są coroczne Jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku: 16 grudnia 2016r. o godz. 1000 w pięknie udekorowanej sali lekcyjnej zebrali się: uczniowie oddziału przedszkolnego 6-latków i ich rodzice, Pani Dyrektor Krystyna Gaj, zespół nauczający oraz gość niezwykły Św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zaś zdolni aktorzy i wokaliści. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. To do nich i małego Jezuska przybyli tak honorowi goście jak trzej mędrcy i złożyli dzieciątku pokłon. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami.