Zakończenie roku szkolnego 2015/2016...

24 czerwca 2016 o godz. 10:00 cała społeczność tworząca Zespół Szkół w Grabowie  zebrała się na hali sportowej, by uroczyście zakończyć 2015/2016 rok szkolny.

Na wstępie uczniowie klas III gimnazjum w profesjonalny sposób odtańczyli poloneza. Po przemówieniach dyrekcji zespołu szkół nastąpiło ślubowania absolwentów obu szkół i przekazanie sztandarów młodszym rocznikom.

Na forum zostali wyróżnieni ci uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu oraz ci, którzy reprezentowali nasze szkoły w zawodach, konkursach i olimpiadach z różnych dziedzin. Pozostali, swoje świadectwa otrzymali podczas spotkań klasowych z wychowawcami.

Z zaproszenia na naszą uroczystość skorzystali: przewodnicząca Rady Rodziców naszej szkoły p. Joanna Ludwiczak,  wójt Gminy Grabów p. Tomasz Pietrzak, przewodniczący Rady Gminy Grabów p. Michał Sobiński, proboszcz ks. Jacek Marciniak oraz licznie przybyli rodzice uczniów.