Akademia z okazji nadania praw miejskich

16 marca to niezwykła data dla wszystkich mieszkańców Grabowa i okolic. Tego bowiem dnia na hali sportowej naszej szkoły odbyła sie uroczystość nadania praw miejskich.
Miasto Grabów to brzmi dumnie! ️️
Mieliśmy ogromny zaszczyt być gospodarzami oraz współorganizatorami tego przedsięwzięcia.
❣️Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu gości w osobach posłów, wicemarszałków, senatorów, radnych, burmistrzów sąsiednich gmin oraz dawnych wójtów, sołtysów i naczelników. ❣️
W programie uroczystości znalazly się gratulacje,medale, podziękowania, przemówienia gości, prelekcja historyczna dr Błażeja Mudolfa ,, Z dziejów Grabowa” oraz montaż słowno -muzyczny ,,Z historii Grabowa” wspólnie przygotowany przez wszystkie szkoły z terenu gminy Grabów.
Jedną z atrakcji dzisiejszego wydarzenia był występ Kordiana Cieślika oraz zespołu Ladies Trio.
Wyśmienitą degustację różnorodnych potraw zapewniły Koła Gospodyń Wiejskich z Besiekier, Chorek, Ostrówka, Nagórek, Nowej Sobótki,Grabowa, Kadzidłowej oraz Byszewa.
❤️❤️❤️ Składamy serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom, pracownikom a przede wszystkim naszym szkolnym Artystom. Jesteście wielcy !!