Konkurs literacko-plastyczny "Pocztówka w stylu Wisławy Szymborskiej" oraz „Moja Mała Ojczyzna - Reporterskim okiem" .

Gratulujemy uczniom naszej szkoły sukcesów w konkursach organizowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęczycy.
Laureatkami konkursu literacko-plastycznego „Pocztówka w stylu Wisławy Szymborskiej” zostały:
I miejsce - LENA PODYMA (ucz. kl. VII),
II miejsce - NADIA JAMROZIŃSKA (ucz. kl. VI),
wyróżnienie - KINGA SOBCZYŃSKA (ucz. kl. VII).
Laureatami XVIII edycji konkursu fotograficznego „Moja Mała Ojczyzna - Reporterskim okiem" zostali:
I miejsce- PATRYCJA MODLIŃSKA (ucz. kl. VI),
II miejsce - MAJA SOBCZYŃSKA (ucz. kl. V),
wyróżnienie - KSAWERY KAMIŃSKI (ucz. kl. VIII).
Cieszymy się, obserwując, jak nasi uczniowie rozwijają się nie tylko intelektualnie, ale także artystycznie. Życzymy im kolejnych sukcesów!
Dziękujemy również pozostałym uczestnikom konkursu, którzy zaangażowali się w tworzenie prac, jednak nie zyskali akceptacji jury. Doceniamy Waszą pracę i wysiłek, jakie włożyliście w przygotowanie swoich projektów. Każdy z nich był wyjątkowy i pełny indywidualnego podejścia do tematu.
Opiekunkami uczniów biorących udział w konkursie były p. Aleksandra Kacprzak i p. Joanna Heftowicz.

Autor: Joanna Hetowicz