Konkurs recytatorski dla uczniów szkół podstawowych powiatu łęczyckiego.

26 padziernika 2023 r. w Domu Kultury w Łęczycy odbył się KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU ŁĘCZYCKIEGO – „Mały OKR 2023". Naszą szkołę reprezentowała grupa uczennic z kl. VI (Patrycja Modlińska, Zuzanna Jabłońska i Julia Smakowska) i uczeń kl. IV - Aleks Karlikowski.

Z radością informujemy, że czwartoklasista Aleks osiągnął sukces w tych zmaganiach i zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej!

Serdecznie gratulujemy Aleksowi tego wspaniałego osiągnięcia. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w świecie recytacji!

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za odwagę i determinację, którą się wykazali, aby stanąć przed publicznością i podzielić się swoją interpretacją utworów poetyckich i prozatorskich. Odważyliście się podjąć wyzwanie i wyrazić siebie w tak piękny sposób!

Mamy nadzieję, że ta wspólna podróż w świecie recytacji będzie kontynuowana i rozwijana.

Autor: Joanna Hetowicz