Ślubowanie klasy pierwszej 2023'

Dzień 26 października 2023r. był szczególnie ważnym dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasiści złożyli dzisiaj uroczyste ślubowanie i od tej chwili stali się pełnoprawnymi uczniami oraz p. dyrektor Krystyna Gaj magicznym ołówkiem pasowała każdego ucznia. Pasowanie jest sposobem wprowadzenia ucznia do społeczności uczniowskiej.  Do tego wydarzenia  przygotowywali się pod opieką wychowawczyni p. Wandy Mielczarek i p. Michała Nowakowskiego. Podczas uroczystej akademii uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne.  Na zakończenie pierwszoklasiści otrzymali upominki od dzieci z ooddziałów przedszkolnych, starszych uczniów oraz zaproszonych gości. Po uroczystości uczniowie w towarzystwie wychowawcy i rodziców udali się na słodki poczęstunek. Natomiast dyskoteka była doskonałą okazją do wspólnej integracji i zabawy pierwszaków ze strarszymi kolegami i koleżnkami oraz przedszkolakami.

Autor: Barbara Zwolińska