Wyjazd do teatru "Pikolo".

Mikołajki (6 grudnia) to magiczny dzień w roku wprowadzający nas wszystkich w świąteczny nastrój zbliżającego się Bożego Narodzenia. Mikołajki to imieniny każdego dużego i małego Mikołaja ale także świętego Mikołaja obdarowującego prezentami i niespodziankami  szczególnie wyczekujących na nie dzieci. W związku z tym przedszkolaki z grupy 4,5,6 -latków oraz uczniowie klasy pierwszej uczestniczyły dzisiaj w  wycieczce do teatru "Pikolo" w Łodzi.

Celem wyjazdu był spektakl zatytułowany "W bałwankowej krainie" poświęcony tematyce ekologicznej - ratowanie zielonej planety przed skutkami dziury ozonowej, wspólna zabawa z aktorami sceny łódzkiego teatru podczas konkursów i zgadywanek. Natomiast na koniec dzieci spotkały się z Mikołajem i mogły pozowac z nim do pamiątkowego zdjęcia grupowego. W drodze powrotnej do domu zatrzymaliśmy się w McDonald's w Zgierzu. Opiekunami podczas wycieczki były panie Wanda Mielczarek, Magdalena Sobczyńska, Ewa Szczech, Barbara Zwolińska.

Autor: Barbara Zwolińska