Ślubowanie klasy pierwszej.

W piątek 21 października 2022 roku w naszej szkole odbyła się  uroczystość ślubowania pierwszoklasistów.

Na początku uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, które rozwijali pod czujnym okiem wychowawczyni p. Magdaleny Sobczyńskiej i p. Michała Nowakowskiego a następnie złożyli ślubowanie podczas, którego obiecali godnie reprezentować szkołę swoim zachowaniem. Pani dyrektor  Krystyna Gaj wielkim ołówkiem  uroczyście pasowała wszystkie dzieci nadając im tytuł pełnoprawnego ucznia i uczennicy naszej szkoły. Po zakończeniu części oficjalnej pierwszoklasiści otrzymali na pamiątkę tak ważnego wydarzenia dyplomy, upominki od wójta gminy p. Janusza Jagodzińskiego oraz klas I-III i grup przedszkolnych "0", 3,4,5 -latków. Po uroczystości wszyscy udali się na słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice klasy pierwszej.

Gratulujemy !!!   Jesteście już uczniami.

Życzymy Wam samych sukcesów w szkole, aby każdy dzień tutaj spędzony był ciekawy i radosny.

Autor: Barbara Zwolińska