MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE

W sobotę 02.10.2021r. odbyły się w Łęczycy Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Świetnie podczas zawodów zaprezentowała się reprezentacja lekkoatletów z Grabowa, zdobywając siedem medali w tym cztery złote, dwa srebrne i jeden brązowy. Znakomicie spisała się uczennica klasy VI Uliana Maliar, która zdobyła dwa medale. Medal złoty w bardzo trudnej konkurencji technicznej jaką jest bieg przez płotki oraz medal brązowy w biegu płaskim na dystansie 60m. Miłą niespodziankę sprawiła Lena Kłopecka, uczennica klasy IV zdobywając złoty medal w rzucie piłeczką palantową. Nie zawiedli również Oliwia Michałowska (klasa VIIa) i Oliwer Bauer (klasa VI), zdobyli Oni złote medale w biegu na 60m. Po srebrnym medalu dołożyli jeszcze Julia Jabłońska (klasa VIIb) i Krzysztof Domański (klasa VIIa) w biegu na dystansie 60m.
Wielkie Gratulacje dla Naszej Ekipy!!!

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych:
- rocznik 2009/2011 – klasy IV – VI szkoły podstawowe.
- rocznik 2007/2008 – klasy VII – VIII szkoły podstawowe.

Opiekun: Łukasz Kwapkowski

Autor: Katarzyna Niedomagała