Kochani! Uchylamy rąbka tajemnicy.

Czekaliśmy na zielone światło, aby Was o tym poinformować ????????
Właśnie dowiedzieliśmy się, że możemy ujawnić Wam nieco szczegółów z pewnego wspaniałego projektu, w który zaangażowani byli od dłuższego czasu uczniowie klas 3-7!
W tej chwili trwa druk książki zatytułowanej "Strażnicy lasu", którą zilustrowali uczniowie naszej szkoły ????????????
Autorką zbioru tych pięknych baśni jest Pani Anna Bobrowicz, która obecnie mieszka w Łodzi, ale pochodzi z naszego Grabowa i jest absolwentką naszej Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Grabowie!
Z niecierpliwością czekamy na dzień, w którym będziemy mogli wziąć do rąk własne wydania utworów i obejrzeć wszystkie ilustracje! Co ciekawe i godne uwagi - na okładce zbioru jest piękny projekt ucznia klasy 6b, Franka Żylaka!
Poniżej pokazujemy kilka stron z książki, abyście mogli cieszyć się z nami ????

Autor: Joanna Heftowicz