DOMOWA BIBLIOTECZKA

„Kto mnie przytuli? Kotek na medal”

Agnieszka Stelmaszczyk

Trzy wzruszające opowieści w jednym tomie Historie piesków i kotów z Przytuliska – schroniska dla zwierząt. Czworonogi najbardziej na świecie pragną znaleźć prawdziwy dom i rodzinę, która je pokocha. Za sprawą splotu różnych wydarzeń ich los ma się odmienić na zawsze…

Wydawnictwo Wilga

„Wesołe przypadki kociej gromadki”

Agnieszka Stelmaszczyk

Poznaj szalone przygody gromadki siedmiu niesfornych, ale bardzo wyjątkowych kotów małego Krzysia. Ich niezwykłą cechą jest to, że potrafią mówić, choć Krzyś jest jedynym człowiekiem, przed którym się z tym zdradzają.

Wydawnictwo Zielona Sowa

„Tajemnica starej kamienicy. Klub Poszukiwaczy Przygód”

Koledzy i koleżanki z klasy założyli, jakiś czas temu, Klub Poszukiwaczy Przygód. Od tej pory klubowicze, oprócz świetnej zabawy, regularnie wplątują się w tarapaty. Ale, ale… dzieciaki zawsze wychodzą z nich obronną ręką, a przy okazji rozwiązują tajemnicze zagadki. Odkryli kto był odpowiedzialny za zaginięcie obrazów z miejskiego muzeum, wykradzenie dzieła Mikołaja Kopernika, kradzież zabytkowych aut czy złotych zegarków.
Oj… Będzie się działo!

Wydawnictwo Zielona Sowa