POMYSŁY NA NIEPOGODĘ - ZAKREŚLANKI DLA KAŻDEGO

ZAKREŚLANKI  DLA KAŻDEGO !!!

Każdy z nas będąc na wykładach, szkoleniu, warsztatach czy po prostu zajęciach, które nie koniecznie nas interesują bądź zwyczajnie mamy podzielną uwagę i lubimy mieć zajęte ręce kreśli coś na kartce papieru. Okazuje się, że często  te nieplanowane wykreślanki  są fantastycznymi oraz abstrakcyjnymi dziełami sztuki. Im bardziej skomplikowane, tym bardziej interesujące. Zazwyczaj zmięte wyrzucamy do kosza a często zasługują, na przynajmniej, zachwyt ...

Do ich wykonania potrzebny jest tylko długopis lub ołówek. Mogą być kolorowe cienkopisy, pisaki czy kredki. Wykreślanki mogą być rysowane na kartce w kratkę lub na jakimkolwiek kawałku papieru. Nie muszą też być wykonane w jednym dniu czy w ciągu godziny. Możecie je kreślić w dowolnym czasie oraz możecie do nich wracać w dowolnym dla siebie momencie dorysowując ciągle coś nowego.

Wykreślanki to taka niepozorna zabawa relaksująca, to podróż do naszej wyobraźni. Zachowajcie swoje dzieła i wyślijcie ich zdjęcia na adres:

barbarazwolinska70@gmail.com

jbz25@wp.pl

Ja również przygotuję własną zakreślankę oraz zachęcam nauczycieli i rodziców do wspólnej zabawy !!!

POLECAM  SZCZEGÓLNIE !!!

Autor: Barbara Zwolińska