MASZ TĘ MOC ! Darmowa książka o koronawirusie dla dzieci.

Dzieci na pewno odczuły, że ostatnio coś się w ich życiu zmieniło (nie idą do przedszkola, szkoły, nie mogą pobawić się ze swoimi rówieśnikami na placu zabaw...).Wszędzie słychać informacje o koronawirusie. Ale co to takiego?

Z inicjatywy ilustratorki Ewy Podleś została stworzona książka Masz tę moc! skierowana do najmłodszych czytelników. Dzięki tej książeczce możemy oswoić nasze dzieci z tematyką pandemii oraz w przystępny sposób wyjaśnić, czym jest koronawirus: jak dbać o siebie, jak go się wystrzegać i jakie zachowania będą najbezpieczniejsze. Książka została napisana w sposób przystępny zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.
Tekst napisała Agnieszka Frączek, a ilustracje stworzyła Ewa Podleś. Nad całością czuwali zaś specjaliści: lekarze i psycholodzy.
E-book opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk.

Książka dostępna jest w wersji elektronicznej do pobrania całkowicie za darmo.

Można ją pobrać np. pod adresem:

- https://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/fileadmin/user_upload/pdf/Koronawirus.pdf

nauczyciel bibliotekarz