Wycieczka do ŁODZI...

05 czerwca 2017r. korzystając z pięknej pogody uczniowie klasy IIa i IIb oraz zerówiaki wybrali się na wycieczkę do Łodzi. Pierwszym punktem zwiedzania był ogród botaniczny.

Mieliśmy okazję podziwiać skansen polskiej wsi, budynki, pomieszczenia mieszkalne oraz przydomową zagrodę. W ogródku zachwyciły nas maki, malw niestety nie było. Spacer po skałkowej ścieżce edukacyjnej wprowadził nas w wakacyjne klimaty.  Następnie podziwialiśmy zwierzęta w ogrodzie zoologicznym. Bardzo wyczerpujące było godzinne szaleństwo w sali zabaw. Na koniec posiłek w Mc Donald^s - obowiązkowy element każdej wycieczki i szczęśliwy powrót do domu.  Opiekę nad małymi turystami sprawowały panie: M. Sobczyńska, A. Sobczyńska, W. Jamrozińska i J. Walczykowska.