Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. Jana Kochanowskiego

w GRABOWIE

 

 

BYLIŚMY

 

w KRAINIE

 

ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

 

 w KOŁACINKU

(kliknij na zdjęcie)

 

"POWRÓT w KRAINĘ BAŚNI"

 

SZKOLENIE WYJAZDOWE PRACOWNIKÓW

ZESPOŁU SZKÓŁ

w GRABOWIE

 

(kliknij na zdjęcie)

 OBCHODY ŚWIĘTA

 w ZESPOLE SZKÓŁ w GRABOWIE

(kliknij na zdjęcie)

 

 

 e-mail: spgrabow.strona@wp.pl

 

 

Artykuły

11 listopada...

2015-11-10
Powiększ zdjęcie

10 listopada 2015 roku z okazji Święta Niepodległości odbyła się akademia dla wszystkich uczniów Zespołu Szkół w Grabowie. Grupa gimnazjalistów przedstawiła nam cenną lekcję historii wg scenariusza p. H. Pawłowskiej. Oprawę muzyczną zapewnił p. M. Nowakowski przy współudziale gimnazjalnych solistek: Wiktorii Jabłońskiej, Agnieszki Borowskiej, Oli Borowskiej, Gosi Borowskiej i Magdy Krysiak oraz braci Ramotowskich. W trakcie uroczystości rozstrzygnięto międzyklasowy konkurs na plakat związany z 11 LISTOPADA. Całość odbyła się na tle scenografii przygotowanej przez p. A. Kacprzak.

Czytaj więcej o: 11 listopada...

W Krainie Świętego Mikołaja w Kołacinku...

2015-11-19
Powiększ zdjęcie

19 listopada 2015 najmłodsi uczniowie naszej szkoły pod opieką p. J.Walczykowskiej, p.N. Pawlak, p.K. Czarnocińskiej oraz rodziców udali się na spotkanie ze Świętym Mikołajem do Kołacinka. Spacer po bajkowej ścieżce przeniósł nas do świata marzeń i baśni w którym spotkaliśmy wiele znanych postaci: Kota w butach, Czerwonego Kapturka, Królową Śniegu, Królewnę Śnieżkę wraz z siedmioma krasnoludkami, Jasia i Małgosię oraz Trzy świnki. Odwiedziliśmy również dom Dziadka Mroza oraz bajkową chatkę Mikołaja.

Czytaj więcej o: W Krainie Świętego Mikołaja w Kołacinku...

Nauczyć Ufoludka...

2015-11-19
Powiększ zdjęcie

Dnia 19 listopada 2015 na terenie Zespołu Szkół w Grabowie odbyło sie przedstawienie profilaktyczne dla uczniów klas O-4 pod tytułem „ Nauczyć Ufoludka”, które w zabawny sposób poruszało tematykę dbania o środowisko, uczyło segregacji śmieci i szacunku dla naszej planety. Bohaterowie Ufoludek i Kot przekonywali uczniów, że spędzanie czasu przed komputerem nie wpływa na nasze zdrowie, wręcz przeciwnie, zagraża każdemu z nas. Ruch na świeżym powietrzu, odpowiednia dieta i nawiązywanie relacji z rówieśnikami to podstawy zdrowia i dobrego samopoczucia. Spektakl był świetną lekcją przyrody i bez wątpienia wywarł na wszystkich pozytywne wrażenie. 

 

Czytaj więcej o: Nauczyć Ufoludka...

Policjanci w naszej szkole...

2015-11-19
Powiększ zdjęcie

W dniu 18 listopada 2015 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z policjantką zajmującą się promocją profilaktyki wychowawczej i prewencji kryminalnej sierż. sztab. Agatą Bierzyńską z Komendy Powiatowej Policji z Łęczycy, oraz policjantem st. sierż. Jackiem Ziółkowskim i psem patrolująco- tropiącym „Erykiem”. 

Czytaj więcej o: Policjanci w naszej szkole...

Środa, 2015-11-25

Imieniny: Elżbiety, Katarzyny
 • Odwiedziny: 183753
 • Do końca roku: 36 dni
 • Do wakacji: 212 dni
 • Grabów
 • -1.1°C
 • clear sky
 • Wiatr: 6.16m/s S
 • Ciśnienie: 1010.97 hPa
 • Wilgotność: 86%
 • Wschód słońca: 08:20
 • Zachód słońca: 16:40
 • Źródło: OpenWeatherMap

Jakie zajęcia pozalekcyjne powinny funkcjonować w naszej szkole?