Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. Jana Kochanowskiego

w GRABOWIE

 

Artykuły

Zakończenie KARNAWAŁU...

2016-02-05
Powiększ zdjęcie

5 lutego 2016r. odbyło się w naszej szkole wyjątkowe widowisko. Impreza składała się z trzech części, a wśród występujących zobaczyliśmy nie tylko uczniów , ale też ich rodziców i babcie! Na uroczystości obecni byli dyr. Mariusz Jagielski i z-ca dyr. Krystyna Gaj.

                Na początku odbył się Konkurs Tańca, zorganizowany przez p. Wandę Mielczarek. Uczennice z klas IV-VI zaprezentowały przygotowane wcześniej układy taneczne, a jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – kl. V

II miejsce – kl. VI

III miejsce - kl. IVa

  IV miejsce – kl. IVb

 

Czytaj więcej o: Zakończenie KARNAWAŁU...

BAL KARNAWAŁOWY-2016

2016-01-29
Powiększ zdjęcie

KARNAWAŁ TRWA... Z tej okazji 29 stycznia 2016 odbył się w naszej szkole BAL. Dla przedszkolaków i uczniów klas 0-III był to BAL PRZEBIERAŃCÓW. Mogliśmy podziwiać piękne, tajemnicze stroje, rezultat wyobraźni twórczej, pomysłowości i zdolności dzieci i rodziców. W trakcie zabawy odbył się konkurs na najciekawsze, oryginalne przebranie. Jury tworzyły trzy mamy uczniów i p. Agnieszka Sobczyńska, której wychowankowie nie uczestniczyli w konkursie. Z każdej klasy wyłoniono trzy osoby:

 

Czytaj więcej o: BAL KARNAWAŁOWY-2016

"Psia piękność:...

2016-01-27
Powiększ zdjęcie

27 stycznia 2016 roku, na hali sportowej odbyło się dla wszystkich chętnych uczniów z Zespołu Szkół w Grabowie, szkolenie w zakresie samoobrony przed psami. Poprowadził je p. Mirosław Różański z asystentką. Reprezentowali oni firmę "Psia piękność" z Włocławka należącą do p. Agnieszki Ostrowskiej. Bilet wstępu dla każdego uczestnika kosztował 4 zł. Duże wrażenie na uczniach, szczególnie tych młodszych wywarły dwa psy, które mogli podziwiać w trakcie szkolenia i pogłaskać. Następnie pieski z opiekunami zostały zaproszone do oddziału przedszkolnego do grupy 3,4-5-latków. Ile radości było podczas spotkania, widać na zamieszczonych fotografiach. Pani Kinga Czarnocińska świetnie sprawdziła się w nowej roli tresera wybranego przez siebie psa.

Czytaj więcej o: "Psia piękność:...

Dzień Babci i Dziadka-2016

2016-01-21
Powiększ zdjęcie

Tradycją stało się, że 21 stycznia każdego roku odbywa się w nasze szkole spotkanie wielopokoleniowe z okazji Święta Babci i Dziadka. Wcześniej rodzice naszych uczniów zapewniają słodki poczęstunek dla zaproszonych gości, których w tym roku było około 190 osób. Wszyscy przedszkolacy oraz uczniowie klas 0-III pod opieką wychowawców przygotowali krótkie występy artystyczne oraz skromne upominki dla swoich najbliższych. Piękną dekorację sceny wykonała p. W. Mielczarek. W uroczystości uczestniczyli także dyrektorzy szkół p. K. Gaj i p. M. Jagielski, przewodnicząca Rady Rodziców p. J. Ludwiczak oraz przedstawicielka Urzędu Gminy p. M. Jóźwiak.

Czytaj więcej o: Dzień Babci i Dziadka-2016

Poniedziałek, 2016-02-08

Imieniny: Irminy, Piotra
 • Odwiedziny: 224587
 • Do końca roku: 327 dni
 • Do wakacji: 137 dni
 • Grabów
 • 8.3°C
 • clear sky
 • Wiatr: 7.82m/s SSW
 • Ciśnienie: 1005.92 hPa
 • Wilgotność: 94%
 • Wschód słońca: 08:12
 • Zachód słońca: 17:44
 • Źródło: OpenWeatherMap

Jakie zajęcia pozalekcyjne powinny funkcjonować w naszej szkole?