RAGULAMIN WPŁAT

REGULAMIN  WPŁAT  NA POSIŁKI

W  STOŁÓWCE  SZKOLNEJ

PRZY ZESPOLE  SZKÓŁ W GRABOWIE

1. Wpłat na obiady w stołówce szkolnej należy dokonywać wyłącznie w wyznaczonym terminie, tj. zawsze w ostatnim tygodniu bieżącego miesiąca (np. na miesiąc listopad wpłaty przyjmowane będą od 26 do 28 października)
  2. Wpłaty przyjmowane są w gabinecie intendenta kuchni szkolnej.
  3. Zapisy na obiady dokonywane są wyłącznie na podstawie kwitariusza wpłat (wpisów do zeszytu obiadów dokonuje kierownik świetlicy).
  4. W wyjątkowych sytuacjach, na podstawie pisemnej informacji od  rodzica przedstawionej kierownikowi świetlicy, można dokonać wpłaty na obiady  po upływie terminu wpłat i korzystać z posiłków w stołówce od pierwszego dnia następnego miesiąca. W/w  informację należy dostarczyć w wyznaczonym terminie wpłat (punkt 1 regulaminu). Wzór pisemnej  informacji – kierownik świetlicy.
  5. W przypadku nieobecności ucznia w szkole z powodu choroby czy wycieczki należy zgłosić odpis z obiadu co najmniej dzień przed przewidywanymi dniami nieobecności.
  6. Odpisy  należy zgłaszać w świetlicy szkolnej (p. Barbara Zwolińska), u intendenta (p. Anna Smakowska) lub telefonicznie pod numerem (0-63) 219-10-42 (intendent).
  7. Intendent sporządza listę odpisów i przekazuje kierownikowi świetlicy.
  8. Informacje o wpłatach na kolejny miesiąc znajdują się na tablicach ogłoszeń, w świetlicy szkolnej oraz na stronie internetowej szkoły.
  9. Wszelkich dodatkowych informacji udziela kierownik świetlicy.

Niedziela, 2018-10-21

Imieniny: Celiny, Hilarego