Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

14 marca 2019 roku w Miejskim Domu Kultury w Ozorkowie odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej, w którym wzięło udział ponad 100 wykonawców ze Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa, Topoli Królewskiej. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów: Gabriela Ramotowska, Alicja Wojciechowska, Małgorzata Gruszczyńska, Wiktoria Wypych, Krzysztof Kaftan, Oliwia Pabin, Dominika Nowakowska i Klaudia Nowak. Wystąpili oni w dwóch kategoriach: klas IV-VI oraz klas VII-VIII i gimnazjalnych, prezentując różnorodny repertuar anglojęzyczny. Uczniów do występu przygotowali p. K. Niedomagała oraz p. M. Nowakowski. Mimo, że uczniowie pięknie się zaprezentowali, nie udało się zdobyć medalowych miejsc, gdyż konkurencja okazała się bardzo silna.

ALICJA WOJCIECHOWSKA

GABRYSIA RAMOTOWSKA