Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

28 czerwca 2013 roku uczniowie, pracownicy szkoły i rodzice zebrali się na sali gimnastycznej naszej szkoły, by uroczyście zakończyć rok szkolny 2012/2013. Na uroczystość  przybył również Wójt Gminy Grabów p. Ryszard Kostrzewski oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Justyna Szewczyk.

Po rozdaniu świadectw oraz dyplomów ukończenia szkoły absolwentom, nastąpiło wyróżnienie uczniów z poszczególnych klas, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie (zobacz).

Wręczono również dyplomy, wyróżnienia i nagrody książkowe uczniom, którzy w szczególny sposób pracowali w minionym roku szkolnym na dobre imię swoje oraz szkoły w różnych dziedzinach.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy III pod kierunkiem p. M. Kaźmierczak , a także uczniowie klasy IV wystąpili z przedstawieniem pt. „Ptasie radio”, które wyreżyserowała p. K. Gaj.