Dzień Mamy w grupie OA...

„Kochana mamo, gdy będę duży...” pod takim hasłem 30 maja 2019 r. dzieci z klasy OA pod czujnym okiem wychowawcy, pani Agnieszki Grobelnej, przedstawiły dla swoich mam krótki występ z okazji Dnia Mamy.

Dzieci przygotowały część artystyczną, w której zaprezentowały wierszyki, piosenki, tańce, a nawet improwizowały grę na instrumentach;)

W upominku od swoich pociech, wszystkie mamy otrzymały laurki i kwiaty wykonane przez dzieci oraz skromne prezenty w formie drewnianych serduszek. W klasie zawisł również wykonany przez dzieci plakat z podobiznami wszystkich mam. Najradośniejszym, najbardziej wzruszającym akcentem uroczystości było złożenie życzeń mamom, gorące pocałunki, uściski i radość z bycia razem. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek.