Spotkanie z muzyką oraz magią...

W środę, 17 października 2018r.  na gościnne występy do naszej szkoły zawitali Maciej Pol- sławny magik i iluzjonista oraz Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie. Tematem przewodnim występów był DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ w NIEPODLEGŁEJ POLSCE MAGICZNYMI DŹWIĘKAMI MALOWANY, a skierowany był do wszystkich mieszkańców Grabowa i okolicznych miejscowości.

Całość odbywała się w pięknej scenerii autorstwa pani Małgosi Misiak, w stronę której organizatorzy kierują serdeczne podziękowania. Dziękujemy również wszystkim mamom, babciom, ciociom i sąsiadkom naszych uczniów, dziękujemy wszystkim (bo być może panowie też pomagali) którzy zapewnili na ten wieczór słodki poczęstunek.

Organizatorami tego pięknego wieczoru byli:Szkoła Podstawowa w Grabowie i Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne w Grabowie.