Dzień Matki-2018...

28 maja 2018. uczniowie klasy V przygotowali spotkanie z okazji Dnia Mamy zatytułowane „Mamy jak z obrazka”. Przybyłe na uroczystość mamy miały okazję zwiedzić galerię portretów  namalowanych przez ich dzieci. Artyści  z buzią uśmiechniętą, serdecznie zaprosili  drogie mamy, na niewielkie przedstawienie, chcąc przekazać tak, jak tylko potrafią co przez uczucie  do swych mam rozumieją.

Nie zabrakło uśmiechu i miłości, łez wzruszenia. Przybyły na uroczystość p. dyrektor Mariusz Jagielski złożył wszystkim mamom serdeczne życzenia. W scence teatralnej wystąpili: Marta Andrzejczak, Norbert Bojanowski, Szymon Domański, Maria Gruszczyńska, Krzysztof Kaftan, Filip Karaś, Kinga Kęska, Karolina Kęska, Bartłomiej Kiejnich, Dominik Krysztofiak, Olimpia Krzyżanowska. Program artystyczny i poczęstunek wspólnie z dziećmi przygotowały p. Iwona Morawska-wychowawca i nauczyciel bibliotekarz Aneta Pionko.

Piątek, 2019-03-22

Imieniny: Bogusława, Jagody