Powiatowe Potyczki Matematyczne...

27 kwietnia 2018r. odbyły się . Celem konkursu było między innymi, rozwijanie uzdolnień matematycznych wśród uczniów szkół podstawowych powiatu łęczyckiego, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia podczas rozwiązywania zadań.

Do rywalizacji przystąpili także uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabowie, byli to :Weronika Wawrzyniak, Małgorzata Gruszczyńska, Julia Sowińska, Filip Karaś, Krzysztof Kaftan i Krzysztof Głowacki. Naszym uczestnikom nie udało się zająć miejsc w pierwszej trójce w poszczególnych kategoriach wiekowych. Udział w potyczkach matematycznych pozwolił uczniom na zdobycie nowych doświadczeń. Opiekunami naszych uczestników były: p. Renata Borowska – nauczyciel matematyki i p. Aneta Pionko.

Poniedziałek, 2018-06-18

Imieniny: Elżbiety, Marka