V Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej...

20 kwietnia 2018r. w Miejskim Domu Kultury w Ozorkowie odbył się V Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej. Wzięło w nim udział ponad 60 wokalistów m.in. z Ozorkowa, Leśmierza, Parzęczewa i Zgierza. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów.

W kategorii klas IV- VI wystąpili: Małgorzata Gruszczyńska, Amelia Szymczak oraz Krzysztof Kaftan.  Natomiast w kategorii klas7, gimnazjum oraz szkół ponad gimnazjalnych zaprezentowali się: Oliwia Pabin, której akompaniował Jarek Borowski, Marcjannna Jagielska, Klaudia Nowak oraz Dominika Nowakowska.

Oliwia jako jedna z najmłodszych wokalistek tej kategorii znalazła się w elitarnym gronie nagrodzonych zdobywając wyróżnienie ! Gratulujemy :-)

Uczniów do występu przygotowywali się pod czujnym okiem p. K. Niedomagała, p. M. Nowakowskiego i p. R. Borowskiego.

Niedziela, 2018-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza