"Jaskiniowiec" w Kinie Górnik...

07 marca 2018r. uczniowie klas I-III wybrali się do Kina Górnik w Łęczycy, aby obejrzeć  historię dzielnego Duga pełną szalonych przygód, rozgrywających się w zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury.

Studio Aardman w swojej najnowszej animacji pt."Jaskiniowiec" oddaje hołd królowej gier zespołowych- piłce nożnej, która jest tu dosłownie darem zesłanym z niebios i staje się spoiwem ludzkich społeczności. Uczy współpracy, wzmacnia więzy międzyludzkie, zarówno te oparte na przyjaźni, rodzinie, jak i na uczuciach romantycznych. To prawdziwie boska gra, która dostarcza emocji i sporo dobrej zabawy.

Uczniami na wycieczce opiekowały się panie: M. Sobczyńska, Z. Pionko, M. Popławska i J. Walczykowska.